28 lat na rynku

Firma STRATUS powstała w  1992r. i działa prężnie do dziś. Od lat specjalizujemy się w serwisie samochodów marki HONDA i ACURA. Nasze motto firmy; „specjalizacja nie mylić z autoryzacją” najpełniej określa strategię i główny nurt jej działalności. Nasz cel to szybki, skuteczny i konkurencyjny serwis. Dysponujemy własnym magazynem części zarówno oryginalnych jak i nieoryginalnych, dzięki któremu dostarczamy części natychmiast.

Naprawiamy auta od 1992

Firma P.H.U. Stratus funkcjonuje na rynku usług motoryzacyjnych od 1992 roku. Działalność jest kontynuacją zainteresowań i pasji do motoryzacji właściciela. Biorących swój początek w sporcie kartingowym uprawianym w młodości.

- Wszechstronny serwis marki Honda i Acura (serwis eksploatacyjny, naprawy silników, skrzyń biegów, elektronika, blacharstwo, lakierowanie, itp.)
- Jesteśmy czynną placówką dydaktyczną dla Szkoły Mechanicznej w Warszawie
- Wieloletnie doświadczanie, które przekłada się na profesjonalny park serwisowy i najwyższą jakość świadczonych usług.

Rzetelność dostępność i jakość

Podstawowym założeniem jest tworzenie wizerunku firmy Honda serwis Warszawa Stratus jako solidnej i skutecznej, gwarantującej klientom powierzającym do naprawy swoje samochody satysfakcję z poziomu usług i cen, firmy godnej polecenia, traktowanej jako  miejsce, do którego chętnie się wraca, gdzie w każdej sytuacji można liczyć na fachową pomoc i życzliwość.

Od chwili powstania Honda serwis Warszawa Stratus podlega ciągłej modernizacji i rozbudowie; systematycznie poszerzany jest wachlarz świadczonych usług oraz technologii napraw i ich zakresu. Firma posiada wielu stałych klientów, właścicieli zarówno starszych roczników samochodów jak i tuż pogwarancyjnych. Wśród nich wielu zmieniając auto nie zmienia serwisu.

Jak widzimy przyszłość

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wykwalifikowanej kadrze, przejrzystej strukturze organizacyjnej, firma Stratus zajmuje stabilne miejsce na rynku Polskim.

Swoją pozycję zawdzięcza "żelaznej" konsekwencji w metodyce działania. Narzucona poprzez procedury kolejność poszczególność działań układa się w całościowy proces gwarantujący uporządkowany przebieg świadczonych przez firmę Stratus usług.